AKTUALNOŚCIInauguracyjne zwycięstwo U-15 w I lidze
2019-03-24 U-15 (2004) Aktualności

Inauguracyjne zwycięstwo U-15 w I lidze

Trampkarze Mazura Karczew 2004 w piątkowe popołudnie rozpoczeli zmagania w 1 lidze warszawskiej. W debiucie na poziomie pierwszoligowym zmierzyli się z drużyną Agrykoli Warszawa. Od początku piłkarze Mazura grali odważnie z dużym zaangażowaniem, niestety trema spowodowana debiutem sprawiła, że pojawiło się dużo niedokładności co stwarzało problem z budowaniem składnych akcji, ale jak to w piłce nożnej bywa bramki nie zawsze zdobywa się po składnych akcjach i tak było w tym meczu.

Na 1-0 po długim podaniu Radosława Seredyna bramkę zdobył Patryk Jaroszek który pewnie wykończył pojedynek sam na sam z bramkarzem. Na 2-0 bramkę z rzutu karnego zdobył Mateusz Okoński, warto zaznaczyć, że rzut  karny został podyktowany za faul na Szymonie Trzaskowski, który bardzo dobrze podłączył się pod akcję ofensywną i został sfaulowany w polu karnym. Na 3-0 w 25 minucie po dobrze rozegranym rzucie rożnym podwyższył Szymon Trzaskowski i do przerwy schodziliśmy z wysokim prowadzeniem. Po przerwieAgrykola starała się zmniejszyć straty. Udało się jej zdobyć bramkę kontaktową na 3-1.

Mazur w drugiej części miał jeszcze 3 bardzo dobre okazje, ale szczęścia zabrakło Mateuszowi Okońskiemu i Filipowi Retmaniakowi.