AKTUALNOŚCIWygrana U-15 z AP Legionowo
2019-04-01 U-15 (2004) Aktualności

Wygrana U-15 z AP Legionowo

W drugiej ligowej kolejce wygrywamy po bardzo ciekawym meczu z drużyną z Legionowa.

W pierwszwj połowie długo utrzymywaliśmy się przy piłce próbując atakiem pozycyjnym przejść obronę rywala. Niestety po błędnym kryciu naszego obrońcy straciliśmy bramkę na 0:1. Trochę później po udanym dryblingu bramkę wyrównującą zdobył Filip Retmaniak. Wynik do przerwy się nie zmienił.

Po około 15 minutach drugiej połowy czerwoną kartką ukarany został nasz zawodnik Bartek Matuszewski, który ratował naszą drużynę przed stratą bramki po fatalnym błędzie Szymona Malitki. Nie sprawiło to jednak, że na boisku byliśmy słabsi, wręcz przeciwnie. Po chwili w polu karnym został zfaulowany Patryk Jaroszek i karnego drugi mecz z rzędu wykorzystał Mateusz Okoński. Po chwili trzecią i czwartą bramkę zdobył Filip Retmaniak i drugie zwycięstwo stało się faktem.

AP Legionowo - Mazur Karczew 1-4 (1-1) - mecz w Karczewie.