AKTUALNOŚCIPiłkarski thriller z happy endem
2019-04-01 U-19 (2001) Aktualności

Piłkarski thriller z happy endem

W pierwszej kolejce Wojewódzkiej I Ligii Juniorów U-18 zespół prowadzony przez Damiana Falkowskiego pokonał Agrykolę II Warszawa 4-3. Zawodnicy zafundowali wszystkim piłkarski thriller. Wynik spotkania otworzył w 21 minucie Bartosz Niedziółka po podaniu Szymona Walickiego. Następnie zespół Agrykoli doprowadził do wyrównania. W 44 minucie brakę na 2-1 strzelił Czarek Ćwiek a asystę zaliczył Adam Stankiewicz. Niestety Juniorzy na przerwę  schodzili przy wyniku 2-2.

Druga połowa rozpoczeła się od straty bramki na 2-3. W 70 minucie meczu Juniorzy doprowadzili do remisu (3-3) dzięki bramce samobójczej przy której asysytował Szymon Walicki. W 77 minucie meczu faul w polu karnym na Maćku Dąbrowskim na bramkę z rzutu karnego zamienił Stanisław Staszczuk. Zespół Mazur kończył spotkanie w dziesiątkę po czerwonej kartyce dla Pawła Sadowskiego.