AKTUALNOŚCIZ Radości Żaki z kompletem punktów
2019-04-02 U-9 (2010) Aktualności

Z Radości Żaki z kompletem punktów

W pierszym meczu inaguracyjnym podejmowaliśmy na wyjeżdzie zespół Radości. Spotkanie dla nas zaczęło się wyśmienicie bo już w 2' minucie w indywidualnej akcji jako pierwszy na listę strzelców wpisuje się Jeremiasz Fila który daje nam prowadzenie 0-1. Z minuty na minutę nasza przewaga rosła i 12' minucie strzelamy kolejną bramkę po dograniu Jeremiasza z prawej strony akcje kończy Dominik Kogut 0-2.

W 26 minucie tracimy bramkę 1-2. 32 minuta spotkania i ładna indywidualna akcja Jakuba Kostrzewy który przedziera się między obrońcami i mocnym strzałem w krótki róg pokonuje bramkarza 1-3. Trzecia kwarta i niestety brak koncentacji w obronie dwa błędy i mamy remis 3-3. W ostatniej kwarcie ponownie zaczeliśmy grać kilka strzałów z dalszej odległości i piłka znajduje dwukrotnie swoje miejsce w bramce gospodarzy najpierw w 51 minucie Jeremiasz Fila poraz drugi i w 58 Lewandowski Kacper i mamy koniec 3-5. Brawo zespół. Walka była do samego końca i mamy 3 PKT!!!!

Grali: Moczulski, Brzeziński, Fila, Kostrzewa, Skwarski, Kasprzak, Lesiak, Kogut, Lewandowski.

Bramki: Fila x2 (2' i 51'), Kostrzewa 32', Kogut 12', Lewandowski 58'.