AKTUALNOŚCIMazur U11B kontra bramkarz
2019-04-02 U-11 (2008) Aktualności

Mazur U11B kontra bramkarz

Mazur II Karczew-Vulcan Wólka Mladzka 5:2
(1:0 Leśniak asysta Sieradzki, 2:0 Chorosiewicz asysta Grochowski, 3:1 Kłos asysta Trzepałka, 4:2 samobójcza, 5:2 Wodzynski asysta Chorosiewicz)

Druga drużyna zaczęła sezon od zwycięstwa w spotkaniu z lokalnym rywalem z Wólki Mlądzkiej. Vulcan był nam bardzo dobrze znanym rywalem z ktorym wielokrotnie spotykaliśmy się i toczyliśmy bardzo wyrównane spotkania. Tak też było i tym razem a to w szczególności WIELKA zasługa doskonale interweniujacego bramkarza gości oraz naszej słabej skuteczności.

Pierwsza bramka pada pod koniec drugiej kwarty po doskonalym podaniu Maksa Sieradzkiego i wykończeniu debiutującego w naszej drużynie Antka Leśniaka. Druga bramka to zasluga Grosika który jest faulowany w polu karnym a karnego wykorzystuje Szymon Chorosiewicz. Trzecia i czwarta kwarta to w dalszym ciągu walka naszych chłopców z bramkarzem rywali ukoronowana trzema trafieniami. Dziękujemy rywalom za bardzo dobre i emocjonujące spotkanie oraz gratulacje dla naszych chłopaków.

Wystąpili:Chwedczuk-Chorosiewicz,Kostrzewa,Kocielnik,Marciak,Sieradzki,Trzepałka, Grochowski,Wodzynski,Lesniak,Kłos,Rzażewski,Zakrzewski,Stankiewicz