AKTUALNOŚCISokół odstrzelony przy Moczydle
2019-04-07 Mazur II Karczew Aktualności

Sokół odstrzelony przy Moczydle

Mazur II wygrał kolejny mecz w LO. Tym razem pokonał Sokół Serock 2-0 (1-0). Już w 5' bramkę zdobył Sebastian Szczepaniak. Wynik ustalił tuż przed końcem Paweł Chodkiewicz.

Damian Falkowski: Mecz zaczął się dla nas doskonale szybko zdobyta bramka , a przed nią też dwie 200% sytuacje ale nie wykorzystujemy ich niestety. Po 5 minutach mogliśmy prowadzić 3-0 na całe szczęście nie odbiło się to dla nas dzisiaj czkawką. Goście utrzymywali się dłużej przy piłce próbowali konstruować akcje ale my mądrze się bronilismy.
W drugiej połowie mogliśmy kontrami zakończyć ten mecz szybciej ale marnowaliśmy dobre okazję. Cieszy zero z tyłu i debiuty udane młodzieży Ćwieka, Chodkiewicza i Walickiego. Pracujemy dalej w piątek bardzo trudny mecz z Unią Warszawa i postaramy się znowu sprawić niespodziankę.

Głasek - Sobczak Jobda Michalik - Choim (88 Walicki ) Pielak (70 Trzepalka ) Gedzielewski Falkowski Ćwiek ( 90 Radomski) - Szczepaniak (85 Kołodziejczyk ) B.Bakula (60 Chodkiewicz)

Bramki
5 min Szczepaniak as Pielak
88 min Chodkiewicz as Sobczak