AKTUALNOŚCIU-16 Punktujemy w Ząbkach
2019-04-09 U-16 (2003) Aktualności

U-16 Punktujemy w Ząbkach

W trzeciej kolejce udaliśmy się na mecz do Ząbek, gdzie zmierzyliśmy się z zespołem rezerw Ząbkovii. Od początku spotkanie nie ułożyło się po naszej myśli, graliśmy nerwowo, popełnialiśmy błędy. Rywal to wykorzystał strzelając nam dwie bramki i musieliśmy gonić wynik w tym spotkaniu. Po opanowaniu sytuacji na boisku z każdą minuta wracaliśmy do założeń przedmeczowych. Do szatni schodzimy z golem kontaktowym strzelonym z rzutu karnego w ostatniej minucie przed przerwą. Po przerwie gramy agresywniej, tak jak sobie to wcześniej założyliśmy i druga część spotkania to już nasza dominacja, aż do końca meczu. W drugiej połowie strzelamy cztery bramki i cieszymy się z kolejnej wygranej.

Zagraliśmy w składzie:

Krydowski (43 Końca)

Rewer (80 Warszton), Niedziółka (kpt.), Kozłowski, Łukasik

Majchrzak (83 Łodziński), Trzaskowski (81 Kobza), Latuszek żk (77 Chojecki),

Kamiński (43 Jeleń), Bąk, Jałocha

I Woj.LJM U-16  Ząbkovia II Ząbki - LKS Mazur Karczew  2:5 (2:1)

Strzelcy bramek:

1:2 Bąk (kar.), 2:2 Jałocha as. Bąk, 2:3 Trzaskowski as. Jałocha, 2:4 Trzaskowski as. Jałocha, 2:5 Jeleń as. Bąk