AKTUALNOŚCIU-11 Odmienili losy meczu
2019-04-10 U-11 (2008) Aktualności

U-11 Odmienili losy meczu

Początek spotkania w naszym wykonaniu jest fatalny po 90 sekundach przegrywamy 0:2 a gdyby nie nasz bramkarz to bardzo szybko goscie ten mecz mogli zakończyć w pierwszej kwarcie. Od drugiej kwarty następuje lekka poprawa gry i dzięki bardzo sprytnemu uderzeniu Gucia i kapitalnym technicznym strzale ,,Grosika" doprowadzamy do remisu a po chwili idziemy za ciosem i Gucio znowu pokonuje bramkarza MKS-u.

Trzecia i czwarta kwarta to mega emocje oraz sytuację z jednej i drugiej strony.Jednak tak naprawdę to my wyprowadzamy składne akcje a goście czyhają na nasze błędy co czasami nam się przytrafiaja.Jedna z naszych kontr wykańcza debiutujacy w naszej drużynie chlopak z rocznika 2009 Antek Leśniak.Byla to zabojcza akcja która została zapoczątkowana przez Pazdana i po kapitalnej klepce z Grosikiem Michał doskonale wykłada piłkę Antkowi który odpala prawdziwa petarde w okienko bramki Mks-u.Piąta bramka to efekt zespołowej akcji którą zakończył obrońca Piaseczna (gdyby nie samobój to i tak któryś z naszych chłopców zmieściłby piłkę w bramce).

Końcówka to stracono pechowa bramka.Dzisiejszego dnia wygrała Cała druzyna która po kiepskim początku potrafila odwrócić losy spotkania oraz kibice którzy bardzo licznie stawili sie na meczu i goraco dopingowali naszą ekipę.

Mazur Karczew-MKS Piaseczno 5:3