AKTUALNOŚCIMinimalnie gorsi od Unii
2019-04-12 Mazur II Karczew Aktualności

Minimalnie gorsi od Unii

Damian Falkowski: Przegrywamy mecz z dobrym zespołem, brawo dla chłopaków za to ze podnieśli się z 0-2 i doprowadzili do wyrównania przy lepszej skuteczności mogliśmy to my zdobyć tą decydującą bramkę.

W dość okrojonym składzie pokazaliśmy się z dobrej strony , szkoda przespanego początku mecz gdzie po 15 minutach praktycznie było 0-2 zespół gospodarzy był bardzo mocny po stałych fragmentach gry i to wykorzystywał.

Zadebiutowali Dabrowski , Piskorz, kolejne minut złapał Ćwiek walczymy dalej tym razem nie udało sie zrobić niespodzianki mimo że było blisko , spróbujemy w następnej kolejce.

Unia Warszawa 3-2 (2-1) Mazur II Karczew