AKTUALNOŚCIDąb wyrwany do połowy
2019-04-19 Mazur II Karczew Aktualności

Dąb wyrwany do połowy

Mazur II prowadził z Dębem  1-1, ale nie udało się dowieźć wygranej. I ostatecznie zremisował z zespołem z Wieliszewa 1-1.

Damian Falkowski: Mecz który dobrze nam się układa zdobywamy bramkę i w pierwszej połowie gramy lepiej. Niestety nie potrzebnie się cofamy tak nisko w defensywie, w drugiej połowie goście którzy stwarzali zagrożenie tylko po stałych fragmentach gry dopinaja swego i zdobywają bramkę właśnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Szkoda że przy stanie 1-0 na początku drugiej połowy nie wykorzystujemy dwóch swoich sytuacji bo tak naprawdę chyba by skończyły one mecz. Niestety kolejny mecz gdzie tracimy bramkę po rzucie rożnym boli bo chcieliśmy wygrać niestety nie udało sie. Za tydzień bardzo ciężki mecz z Escola na wyjeździe postaramy się o niespodziankę.

Mazur II Karczew 1-1 (1-0) Dąb Wieliszew
1-0 Szczepaniak as. Choim

Rudzki - Majchrzyk (45 Walicki ) Jobda Michalik - Choim Trzepałka Falkowski Gędzielewski Ćwiek - Szczepaniak (80 Chodkiewicz ) Bakuła Bartek (60 Wojciechowski )