AKTUALNOŚCIU-16 Bez punktów w Piasecznie
2019-04-19 U-16 (2003) Aktualności

U-16 Bez punktów w Piasecznie

W przedświateczny czwartek zespół juniórów młodszych udał się do Piaseczna na pojedynek z MKS Piaseczno. Jak to już bywa w tym sezonie (w 4 ostatnich  kolejkach) tak i w tym meczu zaczeliśmy od straty bramki na 0-1. W każdej kolejce to my musimy gonić wynik i tak jak w poprzednich meczach, tak w tym sztuka ta nam się udaję. Niestety czwarty mecz gdzie pomimo straty bramki wyrównujemy na 1-1,  po czym szybko tracimy bramkę na 1-2. Tradycją jest też to, że udaję się doprowadzić do wyniku 2-2 i kiedy wydaje się, że mecz zaczyna się od nowa, że limit błędów w obronie jest wyczerpany, to po raz kolejny tracimy bramkę i znowu to rywal ma komfort gry i w meczu prowadzi.
W tym sezonie jeżeli w meczu udaje nam się wyjść na prowadzenie, to już nie oddajemy go do końca i zgarniamy komplet punktów...

W Piasecznie do wyniku 2-2 gra w ofensywie się układała. Przy stałych fragmentach gry stwarzamy sobie groźne sytuacje. Niestety, ważnym momentem w meczu jest kontuzja naszego kluczowego zawodnika, który z urazem schodzi z boiska i od tego momentu na boisku nie potrafimy zbyt wiele razy zagrozić bramce rywala. Przez 30 minut tworzymy sobie tylko jedną 100% sytuację, której niestety nie wykorzystuje Bartosz Jeleń.

Warty odnotowania jest fakt, że w ostatnich minutach meczu na boisku, po kilku miesięcznej przerwie pojawił się Filip Brojek.

Przed nami prawie półtora tygodniowa przerwa i czas na refleksję przed meczem z Żyrardowianką. Tym razem lekcja zostanie odrobiona i na mecz do Żyrardowa pojedziemy skoncentrowani od pierwszej minuty po to, żeby przerwać złą passę i nie zacząć od wyniku 0-1.