AKTUALNOŚCIZ Wilczkami bez punktów
2019-04-20 U-10 (2009) Aktualności

Z Wilczkami bez punktów

Przez dwie kwarty toczyliśmy wyrównany pojedynek w meczu III kolejki z Be A Star FA Wilczki.
Pod koniec II kwarty utrzymywał się wynik 2:1 dla gości, jednak kilka bramek straconych w ciągu 4 minut mocno zmieniły obraz gry. Wilczki objęły zdecydowaną przewagę, my co jakiś czas taraliśmy się odgryzać, ale kilkoma ciekawymi interwencjami popisał się bramkarz gości.
Pomimo dużej ilości straconych goli, nasi bramkarze  też zasługują na słowa pochwały, bowiem kilkukrotnie śweitnymi interwencjami, ratowali nas przed utratą kolejnych bramek.