AKTUALNOŚCIPorażka na Tarchominie
2019-04-27 Mazur II Karczew Aktualności

Porażka na Tarchominie

Damian Falkowski: Mecz pod dyktando gospodarzy, pierwszą połowę kończymy remisem. Ale to gospodarze grają my się mądrze bronimy. W drugiej połowie nic się nie zmienia Escola prowadzi grę my szukamy kontr. Dwie stracone bramki to praktycznie prezent od nas. Szkoda że po strzelonej bramce na 1-1 nie dowozimy tego do końca , zabrakło wyrachowania i enty raz doświadczenia.

Wygrywa zespół na pewno lepszy, bardzo fajnie zbilansowany taktycznie z paroma fajnymi inwidualnościami. Nie byliśmy w stanie dzisiaj ugrać nic więcej jadąc na tak wymagający teren w 13 zawodników i dając kolejną szansę juniorom, Ćwiekowi i debiutującemu Skowrońskiemu w dodatku z Bartkiem Radomskim chorym na ławce rezerwowych na przysłowiową sztukę.

W środę o 13 zapraszamy na mecz z Marcovia i spróbujemy zrobić u siebie niespodziankę i zdobyć punkty.

Escola 3-1 (0-0) Mazur II Karczew