AKTUALNOŚCIRemis w meczu na szczycie U-10B
2019-05-06 U-10 (2009) Aktualności

Remis w meczu na szczycie U-10B

W czwartej kolejce zrealizowaliśmy z liderem ligi drużyna Vulcanu.Pierwsza część to bardzo dobra gra rywali którzy narzucili swoj styl gry i zepchneli nas do obrony.Bardzo dobra postawa w bramce Mikołaja Deleżucha sprawia że przegrywamy do przerwy 1:2.Od trzeciej kwarty poprawiamy grę (dobre zmiany F.Trzepalki i K.Marczaka) co skutkuje bardzo szybko dwoma golami(K.Basaj,K.Marczak) oraz kolejnymi sytuacjami.Jedna z nielicznych dogodnych sytuacji rywali konczy sie golem i cały mecz remisem 3:3.

Mazur II Karczew-Vulcan Wólka Mladzka 3:3