AKTUALNOŚCIU-16 Druga porażka z Radomiakiem Radom
2019-05-12 U-16 (2003) Aktualności

U-16 Druga porażka z Radomiakiem Radom

W sobotnie popołudnie gościliśmy w Radomiu na meczu z miejscowym Radomiakiem. Przegraliśmy to spotkanie 3:1.

Mecz toczony w szybkim tempie z dużą ilością sytuacji podbramkowych dla obydwu zespołów. Pierwszego gola w tym spotkaniu pomogli nam strzelić gospodarze, ale po silnym strzale naszego napastnika Brojka w światło bramki. Okazje do wyrównania marnował Radomiak, ale nadal przy 1:0 dla nas Majchrzak przegrał pojedynek z radomskim bramkarzem, a za chwilę po uderzeniu Łukasika piłka odbiła się od słupka i przeleciała wzdłuż linii bramkowej. Radomiak wyrównał po składnej ostatniej akcji pierwszej połowy - był to gol do szatni...

Po przerwie przez jakiś czas nic nie zapowiadało katastrofy. W drugiej połowie swoją obecność na boisku zaznaczył sędzia, gwiżdżąc niesłusznie jedenastkę dla gospodarzy, przy tym wyrzucając naszego obrońcę z boiska... Najlepsze sytuacje w drugiej połowie mieliśmy po minimalnie niecelnym strzale Latuszka i pudle Kobzy z 3 metrów. Należały nam się dwa rzuty karne, ale sędzia pozostał niewzruszony. Grając w 10-tkę graliśmy jak równy z równym do końca spotkania. Brawo za szybki i emocjonujący mecz !!!