AKTUALNOŚCIU-16 Gol Jałochy za trzy punkty
2019-05-20 U-16 (2003) Aktualności

U-16 Gol Jałochy za trzy punkty

W sobotę rano panowały trudne warunki do grania w piłkę. Po ulewnie padającym deszczu na boisku stała woda, ale sędziowie zdecydowali, że mecz się odbędzie. Z upływem czasu zawodnicy przyzwyczaili się do panujących warunków i zafundowali nam emocjonujące widowisko.

Pokonaliśmy drużynę gości 1:0 i tym samym zainkasowaliśmy komplet punktów. Bramkę strzeliliśmy po składnej akcji pod koniec pierwszej połowy, a strzelcem był Jałocha. W pierwszej połowie nadawaliśmy ton grze, ale zdołaliśmy tylko raz umieścić piłkę w siatce rywali. Druga połowa, to odważna gra gości z Ząbek i kilka niewykorzystanych sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem. Więcej szczegółów w skrócie wideo.