AKTUALNOŚCIZ Radością rewanż na 9tkę
2019-05-20 U-9 (2010) U-9 (2010) Aktualności

Z Radością rewanż na 9tkę

W pierwszym meczu rundy rewanżowej zmierzyliśmy się u siebie z ekipą PKS Radość gdzie pewnie pokonaliśmy gości aż 9-1. Początek meczu wyrównany obie drużyny stwarzały sobie sytuacje do strzelenia bramki jednak obaj bramkarze bronili doskonale. Pierwsza kwarta kończyła się wynikiem 2-1 dla nas... Kolejne kwarty to kapitalna gra naszgo zespołu gdzie strzelaliśmy już tylko my! To my nadaliśmy ton grze, ponownie zaczeliśmy być skuteczni w ataku... Wynik mógłby być jeszcze wyższy ale sytuacjie marnowali Skwarski, Fila, Kogut.  Bramki dla nas strzelali: Kostrzewa x3, Kogut x2, Lewandowski, Fila, Lesiak, Przybyszewski.

W spotkaniu zagrali: Moczulski, Kogut, Brzeziński, Lewandowski, Lesiak, Wielgomasz, Fila, Kostrzewa, Przybyszewski, Skwarski,

Brawo Mazur!!! Nadal jesteśmy w grze i walczymy o pierwszą lokatę! za tydzień dwu-mecz z ekipą Siennicy.