AKTUALNOŚCIWielkie Derby dla Mazura!!
2019-06-02 U-11 (2008) Aktualności

Wielkie Derby dla Mazura!!

Dobry początek weekendu wygrywamy Wielkie Derby z Oks-em Otwock 7:6.
Mecz od początku pod nasze dyktando i szybko wychodzimy na prowadzenie po golu Olka Jackowskiego.Kilka kolejnych swietnych sytuacji marnujemy , błąd naszej defensywy i mamy remis 1:1.Jednak wtedy kapitalne wejście zalicza debiutujacy dzisiaj w naszej drużynie Wojtek Żołądek ktory świetnie przyjmuje piłkę i jeszcze lepiej sytuację tą wykańcza.

Od tej chwili gra nasza wygląda jeszcze lepiej do gry wpuszczsmy naszego bramkostrzelnego bramkarza ktory zalicza cztery celne uderzenia i prowadzimy do przerwy 6:2.

Trzecia część fatalna w naszym wykonaniu a zwłaszcza najbardziej doświadczonych naszych graczy którzy po prostu snują się po boisku i sprawiają że mecz po trzech kwartach remisujemy 6:6.Czwarta część to popis nieskutecznosci naszych chłopców którzy mogli wklepać i z 10 goli a strzelaja jednego i to przy pomocy chłopca z Otwocka.

Mecz ten dobitnie pokazał nie którym naszym  naszym chłopcom że nawet w 4 lidze trzeba wykazać odrobinę ambicji bo samymi umiejętnościami nie wygra się meczu (szczególnie uwaga ta kierowana jest do naszego rozgrywającego). Byly też oczywiście plusy tego spotkania a w nich bardzo dobra postawa Kuby Kłosa oraz debiutujacych dwóch naszych chłopców z rocznika 2009 Wojtka Zoladka (gol i dwie asysty) oraz Filipa Rogalskiego (który po początkowym stresie uchronił nas w kilku sytuacjach od straty goli)

OKS OTWOCK-MAZUR II KARCZEW 6:7
0:1 Jackowski asysta Trzepałka
1:2 Żołądek asysta Trzepałka
1:3 Kłos asysta Rzażewski
1:4 Kłos asysta Rzażewski
2:5 Kłos asysta Żołądek
2:6 Kłos asysta Żołądek
6:7 Trzepałka asysta Leśniak
Rogalski,Kłos-Trzepałka,Żołądek Rzażewski,Zakrzewski,Marciak,Stankiewicz,Kostrzewa,Jackowski,Leśniak