AKTUALNOŚCIU-16 Okazała wygrana z Żyrardowianką
2019-06-09 U-16 (2003) Aktualności

U-16 Okazała wygrana z Żyrardowianką

W pierwszych 5 minutach meczu, bramkarz gości dwukrotnie obronił strzały naszych zawodników. W 10 minucie Gajgier strzelił gola głową na 1:0 po rzucie rożnym wyprowadzając nasz zespół na prowadzenie. W ciągu kolejnych minut marnujemy okazję na podwyższenie rezultatu.

W 20 minucie odnotowujemy pierwszy groźny strzał gości z rzutu wolnego - na posterunku był nasz bramkarz. W 25 minucie swoją pierwszą bramkę w tym spotkaniu strzela Kamiński. W 35 minucie groźny strzał z 7 metrów broni nasz bramkarz. W 38 minucie "Kamyk" podwyższa na 3:0 i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa meczu.

Początek drugiej części spotkania należał do gości z Żyrardowa. W 50 minucie w sytuacji sam na sam zawodnik Żyrardowianki przegrywa pojedynek z Wojdasiewiczem. Pięć minut później kolejna niewykorzystana sytuacja dla gości, napastnik przestrzela z 3 metrów... W 75 minucie ponownie strzał napastnika gości broni Krydowski, który po przerwie zastąpił Wojdasiewicza. W 80 minucie Krydowski sfaulował zawodnika gości w polu bramkowym i sędzia podyktował rzut karny, który zdołał obronić. Po serii niewykorzystanych sytuacji przez zespół z Żyrardowa, nasza drużyna w ostatnich 10 minutach odpowiedziała dwoma bramkami autorstwa Kamińskiego, wygrywając ostatecznie 5:0. Brawo !!!

Zagraliśmy w składzie:

Wojdasiewicz (55 Krydowski)

Rewer (65 Łukasik), Niedziółka (kpt.), Kobza (80 Łodziński), Gajgier (75 Jeleń)

Majchrzak , Trzaskowski (55 Kozłowski), Latuszek

Brojek (70 Warszton), Kamiński, Jałocha

I Woj.LJM U-16  LKS Mazur Karczew - Żyrardowianka Żyrardów  5:0 (3:0)

Strzelcy bramek:

1:0 Gajgier as. Brojek, 2:0 Kamiński as. Trzaskowski, 3:0 Kamiński as. Rewer, 4:0 Kamiński as. Latuszek, 5:0 Kamiński