AKTUALNOŚCITym razem Bug niesforsowany
2019-08-24 Mazur II Karczew Aktualności

Tym razem Bug niesforsowany

Tym razem nie udało się Mazurowi II wygrać w Wyszkowie z Bugiem. Nasz przeciwnik wziął odwet za finałową wpadkę z czerwca i pokonał Dwójkę 3-0 (1-0).

Bug Wyszków 3-0 (1-0) Mazur II Karczew

Damian Falkowski: Przegrywamy z zespołem z Wyszkowa po fajnym meczu w wykonaniu obu zespołów. Bramki tracimy po inwidualnych błędach przy kontrach gospodarzy którzy zaskoczyli nas tym że grali bardzo nisko cofnięci na własnej połowie, spodziewaliśmy się raczej dużego pressingu i ataku od pierwszych minut. Gospodarze pozwalali nam rozgrywać i czekali na kontry które trzy wykorzystali i bardzo groźnie wyprowadzali pozostałe. Szkoda pierwsza porażka staje się faktem. Na tle mocnego zespołu aspirującego znowu do awansu nie udaje się wywieźć punktów.