AKTUALNOŚCIU-17 Komplet punktów z Talentem Warszawa
2019-08-25 U-17 (2003) Aktualności

U-17 Komplet punktów z Talentem Warszawa

Osłabieni, ale mocno zmotywowani przystąpiliśmy do dzisiejszego meczu z zespołem Talentu Warszawa. Po meczu w Radomiu, który nie ułożył się po naszej myśli, przyszedł czas na sprawdzenie się na tle zespołu z Targówka. Pierwsza połowa to walka o środek boiska i kilka niewykorzystanych sytuacji pod bramką przeciwnika, w których piłka powinna nie raz znaleźć drogę do siatki... Drużyna z Warszawy przy naszej czynnej pomocy wykorzystała jedyną sytuację którą miała i objęła prowadzenie. Chwilę później wyrównujemy i mamy remis bramkowy do przerwy. A po przerwie mecz zrobił się bardziej otwarty z obydwu stron. Najpierw strzelamy gola na 2:1, żeby za kilkanaście minut "podarować" rzut karny przeciwnikom z którego wyrównują stan meczu na 2:2. Dwie dobre interwencje naszego bramkarza i lepsza skuteczność pod bramką przeciwnika w ostatniej fazie meczu dają nam zwycięstwo 4:2. Bardzo dobrze spisywał się między słupkami bramkarz Talentu, który w całym meczu popisał się kilkoma bardzo dobrymi interwencjami ratując swój zespół od wyższej porażki.

Skrót meczu z sytuacjami podbramkowymi w przygotowaniu.

Zagraliśmy w składzie: <----- KLIKNIJ

Wojdasiewicz

Niedziółka (kpt.), Kobza, Kozłowski (85 Trzaskowski S.)

Gajgier (78 Rewer), Chojecki (żk)(73 Szczepek), Bąk, Łukasik

Jeleń (82 Jarzębowski), Majchrzak (87 Łodziński), Brojek (79 Warszton)

EJM U-17  LKS Mazur Karczew - UKS Talent Warszawa 4:2 (1:1)

Strzelcy bramek:

1:1 Niedziółka as. Kozłowski, 2:1 Kobza as. Łukasik, 3:2 Majchrzak, 4:2 Warszton as. Jarzębowski