AKTUALNOŚCIPierwsza U-10 kolejka za nami
2019-09-09 U-10 (2010) U-10 (2010) Aktualności

Pierwsza U-10 kolejka za nami

W sobotę rozpoczęliśmy ligowe zmagania. Pierwszy zespól Mazura zagrał na bardzo ciężkim terenie w Siennicy jak dobrze wiemy pojedynki z tym rywalem nigdy nie należały do łatwych. Jednak tego dnia to my byliśmy zespołem lepszym gdzie ostatecznie wygraliśmy 4-7 i pierwsze punkty zapisują się na naszym koncie. Bramki strzelali: Kostrzewa x3, Lewandowski, Kogut, Wielgomasz i Brzeziński.

Drugie zespół zaś zagrał u siebie z ekipą rezerw Zwaru Międzylesie. Od samego początku staraliśmy się narzucić swoje tempo i na bramkę nie trzeba było długo czekać i od 5' po strzale Przybyszewskiego Marcela wychodzimy na prowadzenie. Mecz wyrównany, obie drużyny stwarzały sobie sytuacje i jedną z nich wykorzystali goście jeszcze w pierwszej kwarcie spotkania. Przez większość spotkania utrzymywał sie wynik remisowy 1-1 i na ostatnie 5 minut niestety tracimy dwie bramki po naszych błędach i przegrywamy 1-3.

Zagrali: Moczulski, Lewandowski, Kogut, Fila, Kostrzewa, Skwarski, Wielgomasz, Kasprzak, Brzeziński, Lesiak, Trzaskowski K., Siwak, Trzaskowski Sz., Maksymiuk, Sychowiec, Przybyszewski Marcel, Przybyszewski Maciej, Krawczyk,