AKTUALNOŚCIU-12 Drukarz za mocny
2019-10-03 U-12 (2008) Aktualności

U-12 Drukarz za mocny

W czwartej kolejce niestety nie daliśmy rady druzynie Drukarza II i uleglismy 0:4.Od pierwszych minut weszliśmy bardzo źle do gry i już w 3 min bardzo duży błąd naszego obroncy konczy się golem,chwilę później kolejny blad w kryciu przy rzucie rożnym i gospodarze podwyzszaja rezultat.Pierwsza połowa toczy się pod dyktando gospodarzy ale w końcówce mamy dwie doskonałe okazję które marnujemy.Po przerwie wychodzimy z chęcią zmiany rezultatu lecz niestety dwie/trzy dobre okazję jakie mamy nie zamieniamy na gole a Drukarz podwyższył jeszcze dwukrotnie wynik.Mecz w naszym wykonaniu mocno przeciętny(bardzo dobra postawa bramkarzy) z dużą ilością ,,prezentów" dla rywali i dość słabym zaangażowaniem kończy się zasłużoną porażką.

Drukarz II Warszawa-Mazur Karczew 4:0(2:0)
Deleżuch(Kłos)-Stanaszek(Wodzynski),Grzeda,Parzych,Lis,Szepiela,Jobda,Rzażewski,Leśniak(Grochowski)