AKTUALNOŚCIU-17 Bez punktów z Wisłą Płock
2019-10-13 U-17 (2003) Aktualności

U-17 Bez punktów z Wisłą Płock

W meczu 10 kolejki ligowej przegrywamy na własnym boisku z Wisłą Płock 1:2.

Żaden z meczów na poziomie Ekstraligi nie pozostawił tyle niedosytu co mecz z juniorami Wisły Płock.

W tym spotkaniu na boisku spotkały się dwa zespoły skupione tylko na piłce, zarówno gospodarze i goście konstruowali akcję w sposób bardzo kreaywny. W mecz lepiej my wchodzimy i do przerwy prowadzimy 1-0.

Druga połowa to bardzo mocne uderzenie z naszej strony, w pierwszych 5 minutach drugiej części nie wykorzystujemy dwóch sytuacji sam na sam. Niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą...
Zespół Wisły Płock wyrównuje po fatalnym błędzie naszego bramkarza, a chwilę później po fantastycznym strzale zawodnika Wisły w ,, samo okienko" goscie wychodzą na prowadzenie, którego już do końca meczu nie oddają.