AKTUALNOŚCIU-17 Wysoka porażka z Varsovią Warszawa
2019-10-19 U-17 (2003) Aktualności

U-17 Wysoka porażka z Varsovią Warszawa

W meczu 11 kolejki ligowej przegrywamy na boisku rywala w Warszawie z Varsovią 7:1.

Bogatsi o doświadczenie z pierwszego meczu w Karczewie z Varsovią rozpoczynamy mecz w Warszawie, wiedząc że nie możemy pozwolić sobie na rozwinięcie skrzydeł gospodarzom. Niestety.... już w pierwszej minucie po bezpośrednim strzale z 20 metrów tracimy bramkę,a  w 4 minucie ten sam zawodnik powtarza swój kapitalny wyczyn i strzela na 2-0. Zanim mecz się na dobre rozpoczął tracimy kolejna bramkę ze starego fragmentu gry - rzutu rożnego. W 20 minucie kolejne trafienie Varsovii z rzutu wolnego, tym razem rozegranego w sposób kombinacyjny.
Gospodarze w pierwszej połowie dokładają jeszcze jedno trafienie i do przerwy mamy już 5-0 dla Varsovii.

Druga połowa to zmiany w naszym zespole i gra bardziej wyrównana. Sytuacje podbramkowe tworzą sobie obydwa zespoły.

Przegrywamy najwyższym wynikiem od paru lat, ale na pocieszenie ( co może wydawać się niemożliwe) nie jesteśmy zespołem który by ąż tak odstawał od rywala. Źle rozpoczęty mecz, kapitalnie rozegrane stałe fragmenty gry, oraz szybki utrata wiary we własne możliwości złożyły się na taki wynik w tym spotkaniu.