AKTUALNOŚCIUdany rewanż z Krzakami
2019-10-21 U-15 (2005) U-15 (2005) Aktualności

Udany rewanż z Krzakami

W sobotni słoneczny poranek gościliśmy na boisku Mazura dobrze znany nam zespół z Krzaków Czaplinkowskich.  Po pierwszym meczu rundy jesiennej pozostał niedosyt, bo przegraliśmy z nimi 5:4. Tym razem sytuacja na boisku wyglądała zdecydowanie inaczej. Chłopcy zagrali bardzo dobre spotkanie. Od początku zdominowali przeciwnika na boisku. Od dawna nie widzieliśmy naszego zespołu tak zgranego. Mnóstwo celnych podań, dobrze rozgrywane stałe fragmenty gry. W pierwszej połowie meczu strzeliliśmy 3 bramki. Druga połowa to kontynuacja dobrej gry naszego zespołu. Rozpoczynamy od wykorzystania rzutu karnego, a potem podwyższamy wynik o kolejne cztery bramki. Całe spotkanie wygrywamy tym samym 8:0.
Brawo chłopcy, brawo trener :-)

Mazur Karczew - K.S. Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 8:0

Strzelcy bramek: Witkowski x3, Kozłowski x2, Pałczyński, Kołodziejczyk, Ciszkowski

Zagraliśmy w składzie: Grudziński, Blauth, Biedrzycki, Kurek, Misior, Wielgomasz, Kamiński, Kozłowski, Witkowski, Ciszkowski, Suchecki, Przewodowski, Pałczyński, Pytlarczyk, Kołodziejczyk, Stefanowicz, Świerlikowski

W niedzielę Mazur II udał się na spotkanie wyjazdowe do Łochowa. W pierwszym meczu z tym zespołem wygraliśmy 6:1. Tym razem spotkanie nie do końca ułożyło się po naszej myśli. Chłopcy zagrali poniżej swoich umiejętności, mimo to udało im się wygrać 3:2. Kolejnego hattrika w tym sezonie zapisujemy na konto Staśka Przewodowskiego. Najważniejsze, że przywozimy następne 3 punkty i pozostajemy na fotelu lidera naszej grupy.

ŁKS Łochów - Mazur Karczew II 2:3

Strzelcy bramek: Przewodowski x3

Zagraliśmy w składzie: Blauth, Kurek, Górecki, Pałczyński, Janiak, Świerlikowski, Stefanowicz, Kołodziejczyk, Pytlarczyk, Puławski, Kot, Niedziółka, Rębkowski, Osica, Żelazo, Przewodowski