AKTUALNOŚCIWeekend U-10 z kompletem punktów
2019-10-21 U-10 (2010) Aktualności

Weekend U-10 z kompletem punktów

Kolejne spotkania i ponownie dużo emocji. Pierwszy mecz to spotkanie derbowe w Otwocku gdzie nasz zespół pokonał rywali 4-6 i nadal liczymy się o walkę o awans do II ligi. Bramki strzelali: Kostrzewa x4 i Kamiński x2.

Mazur Karczew II w niedzielę zagrał z ekipą z Halinowa. Mecz zapowiadał sie naprawdę ciekawie i tak było. Początek meczu zdecydowanie na konto zespołu gości gdzie po 30 minutach prowadzili pięcioma bramkami...kolejne dwie kwarty to odrabianie strat i walka do samego końca i z wyniku 0-5 wychodzimy zwycięsko 6-5!!!! Bramki strzelali: Lesiak x2, Trzaskowski Antoni x2, Okrzejski, Trzaskowski Szymon.

Warto przypomnieć że w obu meczch swój debiut zaliczyło trzech piłkarzy z rocznika 2011 Hubert Kamiński, Antoni Trzaskowski i Jan Grylak gdzie Hubert i Antek strzelili po dwie bramki. Brawo chłopaki.

Zagrali: Moczulski,  Lewandowski,  Trzaskowski Szymon, Trzaskowski Kacper, Trzaskowski Antoni (2011), Kogut, Kamiński (2011), Fila,  Wysocki, Raszka, Kasprzak, Brzeziński,  Kostrzewa,  Stanieta, Wielgomasz,  Sychowiec,  Lesiak, Okrzejski, Maksymiuk,  Bąbik,  Grylak (2011), Siwak, Krawczyk.