AKTUALNOŚCIDwójka Mazura przegrała z Dwójką Polonii
2019-11-10 Mazur II Karczew Aktualności

Dwójka Mazura przegrała z Dwójką Polonii

W wieczornym, niedzielnym meczu LO, Mazur II przegrał z Polonią II Warszawa 0-2 (0-1). Gospodarze wzmocnieni graczami III-ligowymi zdobyli oba gole po rzutach karnych.

Damian Falkowski: Pierwsza połowa pod dyktando Polonii Warszawa, która wsparta zawodnikami pierwszego zespołu zasłużenie prowadzi po rzucie karnym, którego można było uniknąć. My mamy swoją sytuację w końcówce połowy gdy po strzale Szczepaniaka piłka trafia w poprzeczkę i nasze dwie dobitki w jednej sytuacji dwa razy bardzo dobrze broni bramkarz.

Druga połowa bardziej wyrównana. Mamy swoje sytuację po stałych fragmentach gry i staramy się dominować. Polonia wyprowadza bardzo groźne kontry, ale unikamy z tych sytuacji bramki. Gola tracimy po rzucie karnym, którego również można było spokojnie uniknąć i zachować się lepiej. Błędy inwidualne w defensywie decydują w takim meczu.

Niestety przegrywamy 3 mecz z rzędu gdzie po meczu z liderem Marcovia Marki wygranym oczekiwania byly zdecydowanie inne co do tych spotkań , musimy się otrząsnąć i zrobić wszystko by w ostatnim meczu u siebie udanie zakończyć rundę. Bo sytuacja z bezpiecznej która mieliśmy po początku udanej rundy nagle zaczęła się robić nerwowa

Polonia II Warszawa 2-0 (1-0) Mazur II Karczew