AKTUALNOŚCINie dali rady Sparcie
2020-02-01 Mazur Karczew Aktualności

Nie dali rady Sparcie

W 3.sparingu Mazur przegrał z grającą w Lidze Okręgowej Spartą Jazgarzew 2-3 (0-3). Bramki zdobyli: Piotr Celiński i z karnego Mateusz Pielak. Kolejny testmecz za tydzień w Karczewie z Huraganem Wołomin.

1.połow zakończyła się 3 szybko straconym bramkami, w tym jedną z karnego. Trener testował pilkarzy na nowych pozycjach. Po przerwie rozmiary przegranej zmniejszył ładnym uderzeniem z półwoleja Celiński. Wynik ustalił z 11 metra Pielak. Wcześniej w dogodnej sytuacji w słupek trafił testowany środkowy pomocnik.

Mazur:
1.połowa: Anusiewicz - Głogowski, Piętka, Koriażnow, Staluszka - Celiński, testowany I - Pielak, Piekut, ,testowany II - Raszka
2.połowa: Anusiewicz (Rudzki) - Pielak, Piekut, Koriażnow, Żurawski - testowany I, Celiński (Bąk) - Szczepaniak, Dikof, Dąbrowski - testowany II (Gregorczuk)