Mazur II Karczew - : - Wilga II Garwolin
Mazur II Karczew - : - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
NIEDZIELA
18:00
KS Puznówka 1996 - : - Mazur II Karczew
2024-06-08
Po pół godziny meczu prowadziliśmy z KS CK Troszyn 1-0 po bramce Michała Grunta. Niesttey jeszcze przed przerwą straciliśmy 2 gole. Plan na odrobienie strat szybko się posypał, gdyż kolejne 2 trafienia dołożyli i rywali i zasłużenie nas pokonali 4-1 (2-1).

Więcej jutro
Mazur Karczew
2024-06-08
Po wygranej 2-1 z Drukarzem, wicemistrzostwo 1.grupy V Ligi zapewniła sobie Makowianka Maków Mazowiecki i po 2 latach przerwy powraca w grono IV-ligowców. Zacięta walka o promocję trwa w 2.grupie. Awansują 2 zespoły spośród  trójki: Tygrys Huta Mińska, Radomiak II i Talnet Warszawa.
2024-06-06
Najszczersze kondolencje dla wszystkich bliskich Radka, dla całej rodziny od całej dwójkowej społeczności.
Pogrzeb naszego przyjaciela odbędzie się 07.06. (jutro) w parafii Jana Chrzciciela w Józefowie o godzinie 12:00.
Mazur II Karczew
2024-06-05
W sobotę o 15:00, rozegramy domowy pojedynek z KS CK Troszyn. Goście to 4.siła IV Ligi z 8 punktami straty do Lidera,  a zatem z wyjaśnioną już sytuacją w tym sezonie. Z kolei w realizacji celu naszego zespołu liczy się tylko wygrana. Dodatkowo mamy za co się rewanżować, ponieważ w listopadzie ulegliśmy rywalom aż 0-4. KS CK dobrze gra na wyjazdach, przegrał w delegacji jedynie z 3 wyprzedzającymi go w tabeli zespołami. Zapraszamy kibiców i prosimy o wsparcie w sobotnim meczu.
Więcej o rywalu i meczach z nim TUTAJ.
2024-06-03
Wybrzmiał ostatni akord naszej pięknej przygody po awans do Ligi Okręgowej. Idealne podsumowanie sezonu - tak można opisać ten mecz, albowiem był to prawdopodobnie nasz najlepszy mecz tego sezonu. Roznieśliśmy jedną z najlepszych ekip naszej ligi i pokazaliśmy, dlaczego to my właśnie uzyskaliśmy promocję do wyższej klasy rozgrywkowej.(...)
2024-06-02
Mazur II rozgromił 6-0 (2-0) w Warszawie zespół Eskadry i na 2 kolejki przed zakończeniem zmagań w Klasie A, zapewnił sobie awans do Ligi Okręgowej. Bramki strzelili: Kąkol, Sobków, Sobczak oraz hattrika ustrzelił Retmaniak. Podopieczni trenera Kuby Olszewskiego wracają do LO po 2 latach przerwy. Gratulacje!
2024-06-01
Po remisie z Błonianką 0-0, na 3 kolejki przed końcem sezonu, Marcovia Marki straciła matematyczne szanse na utrzymanie w IV Lidze, do której trafiła w 2020r. Jesienią zagra w V Lidze, prawdopodobnie północnej. O spadku zadecydowały III-ligowe degradacje Pilicy i Legionovii. Mazur posiada obecnie: 1 punkt straty do Błonianki, 2 do Józefovii i 3 do Oskara. Zagra jeszcze 2 mecze bezpośrednie z nimi w czerwcu.
2024-05-30
W meczu derbowym w Józefowie dwukrotnie wychodzliśmy na prowadzenie po bramkach Pawła Witkowskiego i Pablo Ksionza i niestety gospodarze dwukrotnie wyrównywali stan meczu. Prowadziliśmy 2-1 do 95', grając w przewadze 1 zawodnika. Koszmar niewykorzystanej gry w przewadze trwa. Nie wszystko stracone, ale ryzyko straty punktowej po tym remisie spadło już w zasadzie do zera. Trzeba wygrać 3 razy w 3 ostatnich meczach. (...)
2024-05-28
W Boże Ciało w czwartek o 18:00, w Józefowie na ul.Dolnej 19, zagramy identycznie jak 3 lata temu awansem mecz z Józefovią. Gospodarze zajmują w rankingu 12.miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów, czyli o 2 więcej niż my. Sytuacja zatem jest dokładnie odwrotna do tej, która miała miejsce na jesieni. Czytaj więcej...
2024-05-26
Powrót na dobre tory trwa. Po naszych 2 pierwszych porażkach tego sezonu, notujemy 3 zwycięstwo z rzędu co oznacza, że za tydzień będziemy grać o awans. Mecz ze Złym przez warunki pogodowe był bardzo nieprzyjemny, ale świetna pierwsza połowa w naszym wykonaniu wystarczyła, aby móc cieszyć się z kolejnych 3 punktów.