AKTUALNOŚCIRemisowo z Płomieniem
2020-07-12 Mazur II Karczew Aktualności

Remisowo z Płomieniem

Damian Falkowski: Wymagający sparing z bardzo solidnym zespołem. W mecz weszliśmy dobrze mogliśmy i powinniśmy w nim prowadzić ale niestety nie wykorzystane sytuacje się zemściły i w krótkim czasie tracimy dwie bramki. W pierwszej połowie odpowiadamy jednak gościom również dwukrotnie i na przerwę schodzimy z wynikiem 2-2. Goście byli bardzo konkretni w wykorzystywaniu sytuacji bramkowych.

Po przerwie dużo zmian i rotacji na pozycjach. Goście utrzymują się przy piłce dłużej ale bez większych konkretów, my odpowiadamy kontrami i bramka Ratajczaka która napewno była ozdobą meczu.

Mieliśmy swoje założenia w tym meczu, które zrealizowaliśmy w 50% napewno cieszą bramki strzelone, ale zwracamy uwagę na to że to kolejne spotkanie w którym tracimy za dużo bramek nie koniecznie po akcjach rywali tylko inwidualnych błędach w defensywie i będziemy musieli to zdecydowanie poprawić. Pracujemy dalej za tydzień kolejny sparing z 4 ligową Jozefovia Józefów.

Mazur II Karczew 3-3 (2-2) Płomien Dębe Wielkie