AKTUALNOŚCIZnicz spalił Mazura II-ligowymi pochodniami
2020-08-23 Mazur Karczew Aktualności

Znicz spalił Mazura II-ligowymi pochodniami

Mecz w Pruszkowie jeszcze dobrze się nie zaczął, a już dwaj II-ligowi napastnicy trafili do bramki Mazura. Ogółem u rywali było 8 piłkarzy z II Ligi w składzie wyjściowym, aczkolwiek wszyscy w wieku młodzieżowca. Gol do szatni i kolejny po przerwie przypieczętowały sukces gospodarzy.

Od początku Znicz zdominował pole gry, podwajał, asekurował i walczył o każdą piłkę. Dużo walki w środku pola, często zmieniał stronę gry. W 11' Bakuła przegrał pojedynek 1 na 1 i po dograniu po pierwszym oddanym strzale na naszą bramkę Znicz objął prowadzenie. Za chwilę kolejny gol bardzo podobny.

U nas dwukrotnie w polu karnym Raszka podjął złe decyzje. Misza zdobył gola ale z ofsajdu. Tuż przed przerwą po naszym  kornerze, udana kontra i do szatni schodzimy, przegrywając 0-3.

Druga połowa to nasz wysoki pressing. Dużo gry pod ich polem karnym ale brakuje ostatniego podania. Zaczęliśmy grać ambitnie, aktywnie przy odbiorze. Niestety po naszym 4 rożnym z kolei, kolejna kontra i gol na 0-4. Wydaje się, że z pozycji spalonej.

Znicz II Pruszków - MAZUR 4-0 (3-0)