2020-09-01 U-16 (2005) U-16 (2005) Aktualności

Udany weekend Juniorów Młodszych

W ostatni weekend sierpnia nasze obie drużyny rozegrały kolejne spotkania ligowe.

W sobotę na naszym boisku gościliśmy drużynę KS Drukarz Warszawa.
Początek spotkania wyrównany, później nasi zawodnicy przejęli inicjatywę i zasłużenie wygrali spotkanie 4:0.

Mazur Karczew vs KS Drukarz Warszawa II 4:0

Strzelcy bramek: Kot, Witkowski, Witkowski (k), Suchecki

W niedzielę udaliśmy się na spotkanie z zespołem Sparta Jazgarzew. Pierwsza połowa meczu bardzo wyrównana, do przerwy wynik 0:0.
W drugiej części spotkania, nasza drużyna wyciągnęła wnioski strzelając przeciwnikowi 5 bramek.

Sparta II Jazgarzew vs Mazur Karczew 1:5

Strzelcy bramek: Kozłowski (49'), Ciszkowski (63'), Galas (76'), Kurek (78'), Ciszkowski (90'+2)