AKTUALNOŚCIKomplet punktów z Ząbkovią w Ekstralidze
2020-09-08 U-19 (2003) Aktualności

Komplet punktów z Ząbkovią w Ekstralidze

Juniorzy po zaciętej walce do ostatniej minuty wyrwali Zabkovii Ząbki komplet punktów

Mateusz  Niedziółka:

Do meczu podeszliśmy zdeterminowani i głodni zwycięstwa. Początek był dość niepewny. Z upływem minut nabieraliśmy spokoju co skutkowało pojawieniem się sytuacji bramkowych. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Druga cześć meczu rozpoczęliśmy źle, straciliśmy bramkę po rzucie rożnym już w 40 sekundzie, lecz nadal atakowaliśmy zespół Ząbkovi.

Bramkę wyrównującą strzelamy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Po wyrównującym trafieniu ruszyliśmy do ataku, wynikiem tego była bramka na 1-2 strzelona przez Bartosza Jelenia. Końcówka meczy była bardzo nerwowa, świadczą o tym żółte kartki i czerwień dla bramkarza Ząbkowi. Zdobywamy bardzo cenne trzy punkty, które przesuwają nas na czwarte miejsce w tabeli.

1-1 Niedziółka as. Kobza