AKTUALNOŚCIU-10: Podsumowanie 2 kolejki ligowej
2020-09-14 U-10 (2011) U-10 (2011) U-10 (2011) Aktualności

U-10: Podsumowanie 2 kolejki ligowej

W ten weekend rozegraliśmy drugą kolejkę rundy jesiennej.
Zaczęliśmy od meczu w III lidze. Do Karczewa przyjechała drużyna Józefovii, z którą rozegraliśmy bardzo wyrównany mecz, o czym świadczyć może fakt, że po trzech kwartach było 2:2 (piękna bramka Borysa z wolnego).

Niestety, mimo zaciętej walki, w ostatniej kwarcie Józefovia strzela dwa gole, na co my odpowiadamy tylko jednym. Warto jednak odnotować, że nasi chłopcy walczyli do ostatniej sekundy, za co należą im się ogromne brawa.

Następnie pojechaliśmy na mecz II ligi z KS Ursynów. Tutaj, podobnie jak kilka godzin wcześniej na meczu z Józefovią, po trzech kwartach był remis 2:2. Tym razem jednak po ostatnim gwizdku po Ursynowie niosło się głośne "Tak się bawi i wygrywa Mazur Karczew!"

Na wyróżnienie zasługuje piękna bramka Jasia

Weekendowe zmagania kończymy w niedzielę wyjazdowym meczem z
UKS Torpedo Mokotów. V liga ma niestety to do siebie, że poziom drużyn jest bardzo zróżnicowany. Tak było tym razem. Koledzy z Mokotowa pokazali, że raczej długo w V lidze nie pograją i być może już niedługo będzie z nimi mogła zagrać, któraś z naszych drużyn, które grają w wyższych ligach.
Nikt do końca nie wie, jaki był wynik, padają różne wersje. Wiadomo tylko, że strzeliliśmy dwie bramki (brawo FIlip!)

Wszystkim zespołom, z którymi zagraliśmy w ten weekend dziękujemy za fajne mecze a kibicom za kulturalny doping. Do zobaczenia w rundzie rewanżowej.