AKTUALNOŚCIRokola w derby popłyneła z Mazurem
2020-11-15 Mazur Karczew Futsal Aktualności

Rokola w derby popłyneła z Mazurem

W niedzielny wieczór o godz.19.00 Mazur w 2 kolejce spotkał się w derbach gminy Karczew z Rokolą Otwock Wielki (Marcin Raszka, Filip Hrynkiewicz, Paweł Komorowski).

Mecz można napisać pod dyktando Mazura. Wynik otworzył Staluszka i ustalił z przedłużonego karnego.

Pierwsza połowa kończy się wynikiem 6:2 dla Mazura strzelamy pierwsi bramkę (Staluszka) nie cieszymy się długo zaraz jest remis 1:1. Na kolejna bramkę trzeba było czekać prawie 9 minut i tu zryw Mazura bo w ciągu 3 minut strzelamy 5 bramek tracąc jedną, w drugiej w pewnych okresach odpuszczenie i zadowolenie z wyniku doprowadziło że Rokola dochodzi do dwóch bramek straty, w końcówce popis dwóch naszych najlepszych strzelców w dzisiejszym meczu Dominika Staluszki (4 bramki) i Kacpra Choima (3 bramki).

Brawo Panowie i faktem się stało że wygrywamy derby 10:6.

Rokola Otwock Wielki - Mazur Karczew 6:10 (2:6)

M.Rudzki - D.Zembol, K.Choim, B.Bakuła, D.Staluszka - M.Krydowski, P.Chodkiewicz (żk), B.Jobda, M.Dąbrowski

0:1 Staluszka 3:20