AKTUALNOŚCIPodkowa uderzyła Mazura
2020-12-16 Mazur Karczew Futsal Aktualności

Podkowa uderzyła Mazura

W niedzielę w same południe Mazur w V kolejce doznał pierwszej porażki w Podkowie Leśniej z Podkowa Teqball Club 8:6.

W dniu dzisiejszym Mazur wystapił w osłabionym składzie i w innym zestawieniu.

Pierwsza połowa trochę przespana przez Nasz zespół, szybko stracona bramka w 59 sekundzie, bramka na 2:0 później kontaktowa bramka z karnego Bakuły, ale to nie pomogło nam sie przebudzić i tracimy dwie bramki do przerwy. Pierwsza połowa kończy się 1:4.

Po przerwie przebudzamy się bramkę na 2:4 strzela debiutujący dziś w Naszym zespole Maciej Krawczyk, jak i za chwilę bramkę samobójczą na 2:5. W ciągu minuty Staluszka i ponownie Krawczyk, a za pięć minut do remisu doprowadza Staluszka wynik 5:5. Zawodnicy Mazura poczuli  że mogą wygrać ten mecz, ale drużyna gospodarzy strzeliła trzy bramki a my tylko jedną (Staluszka). Imecz kończy się wynikiem 6:8.

Gramy dalej … nie poddajemy się, Brawa dla zawodników za walkę do końca .

Podkowa Teqball Club - Mazur Karczew 8:6 (4:1)

Rudzki - Krawczyk żk, Celiński żk, Staluszka, Choim - Stanaszek, Bakuła, Dąbrowski