AKTUALNOŚCIAkademicy lepsi od Mazura
2020-12-23 Mazur Karczew Futsal Aktualności

Akademicy lepsi od Mazura

W niedzielę 20 grudnia podejmowaliśmy drużynę AZS AWF Warszawa jest to przeciwnik wymagający i grający Futsal w II lidze, ale także w Mistrzostwach Akademickich.

Studenci od razu nas zaskoczyli i po indywidualnych blędach całego zespołu w 1 minucie i 14 sekundach !!! przegrywamy 0:2. Jednak podnosimy i odrabiamy straty do przerwy 2:2 (Chodkiewicz i Jobda).

W drugiej połowie dążymy do prowadzenia, ale kilka razy Akademicy nas kontrują i tu znowu ratuje nas Rudzki i słupki.

AZS strzela na 2:3 my na 3:3 (Trzaskowski) i po minucie 3:4, chcemy jaknabardziej doprowadzić do remisu i dużo ryzykujemy, ale dobre zwody rozgrywa bramkarz druzyny przeciwnej i 25 sekund studenci podwyższaja na 3:5 i takim wynikiem konczy się mecz.