AKTUALNOŚCIDwójka rozczarowała po przerwie
2021-02-14 Mazur II Karczew Aktualności

Dwójka rozczarowała po przerwie

Mateusz Tereszczyński: Mecz to dwie kompletne inne połowy. W pierwszej połowie widać ze założone elementy zaczynają działać, do poprawy jeszcze elementy w obronie oraz ostatnie podanie w ataku, ale na to sobie dajemy jeszcze czas.

Druga połowa to już kompletne przeciwieństwo, liczyłem ze zawodnicy którzy pojawia się na boisku mocno zasygnalizują mi swoja postawa to ze chcą walczyć o skład wyjściowy w lidze. Niestety było to dla nas okrutne rozczarowanie. Druga polowa to skrajność pierwszej, nie jesteśmy w stanie skonstruować zespołowej akcji, bardzo dużo strat w środku pola, próby atakowania to jedynie indywidualne pojedynki, które szybko się kończą. Wynik nie jest na ta chwile istotny, to czas na budowanie trzonu zespołu i powoli dbanie o szczegóły we wszystkich fazach gry. Martwi jedynie słaba postawa w defensywie, ponieważ to kolejny mecz kiedy tracimy sporo bramek

MAZUR II - MKS Polonia Wrszawa 4-6 (4-1)
Bramki:
Sobczak as.Wirtek 1-1
Gędzielewski (k) 2-1 (faul na nim)
Michalik as. Wirtek 3-1
Sobczak as. Michalik 4-1

Skład: Krawczyk- Wirtek, Piskorz, Sobczak, Staszczuk, - Michalik, Trzaskowski, Skowroński, Choim, Dąbrowski - Gędzielewski,

W drugiej połowie zagrali Jobda, Rosiak, Grabski, Ćwiek, Sadowski

Wcześniej Dwójka zagrała mecze:
MAZUR II - Wilga Miastków (LO) 5-2 - J.Trzaskowski I x2, Michalik, M.Dąbrowski, Choim
MAZUR II - PKS Radość (A) 4-0 - Ćwiek x2, Ratajczak, Retmaniak
MAZUR II - Orzeł Unin (LO) 1-4 - Rosiak as. Ratajczak