AKTUALNOŚCIZ Borem Regut na remis
2021-02-16 Mazur Karczew Futsal Aktualności

Z Borem Regut na remis

Po długim okresie powróciliśmy do rozgrywek i dziś rozegraliśmy mecz z derbowy z Borem w nowych strojach biało - czerwono - zielonych i tu byśmy chcieli podziękować firmie Jaonny i Artura Całka za zakup.

Z góry dziękujemy.

Mecz od początku nam się nie układał, po minucie przegrywamy 1:0, po 5 minutach 2:0. Dziś w meczu zadebiutował Maciej Bakuła i strzela bramkę na 2:1, mamy szansę na wyrównanie ale Krawczyk strzela w słupek z karnego, łapiemy szybko 5 fauli i na 3:1 z karnego przedłużonego Gospodarze podwyższają. Tuż przed przerwą strzelamy drugą bramkę – Staluszka. Pierwsza polowa kończy się 3:2 dla Boru. Bardzo dobre zawody rozgrywa bramkarz Boru. Mamy przewagę, ale nie umiemy jej wykorzystać.

Zaczyna się druga połowa i powtórka z pierwszej połowy 4 minuty gry i przegrywamy 5:2, ciśniemy  tylko gospodarze strzelają i umiejętnie się bronią. Piekut w niezrozumiałej sytuacji zostaje upomniany drugą żółtą kartką i gramy w osłabieniu 2 minuty, chłopaki walczą i udaje nam się nie stracić bramki, a nawet mieliśmy szansę strzelić.  Nadzieje daje Staluszka strzelając na 5:3, Bór szybko łapie 5 fauli na 5:4 Stanaszek (nie strzelony karny Staluszki, ale celna dobitka Stanaszka) 5:5 karny przedłużony Zembol. I na 5 minut przed końcem tracimy gola z karnego 6:5. Jak zaczął Bakuła i zakończył Bakuła na 6:6 remis daje nam ty razem Bartek.