AKTUALNOŚCINasza Dwójka lepsza od Dwójki Mazovii
2021-03-03 Mazur II Karczew Aktualności

Nasza Dwójka lepsza od Dwójki Mazovii

W środowy wieczór drużyna rezerw Mazura rozegrała kolejny mecz towarzyski w okresie przygotowawczym. W Mińsku Mazowieckim wygrała z II drużyną Mazovii 5-3 (2-3).

Skład: Głasek (Rudzki) - Wirtek, Piskorz, Michalik, Jobda (Sobczak) - Skowroński (Ćwiek), Jarzębowski (Trzaskowski Sz.), Trzaskowski J. I - Majchrzak, Gędzielewski, Dąbrowski (Choim)

Bramki:
1-0 Gędzielewski as. Majchrzak
2-0 Majchrzak as. Dąbrowski
3-3 Gędzielewski
4-3 Gędzielewski as. Trzaskowski J. I
5-3 Trzaskowski J. I
Warto odnotować, że przy wyniku 3-2 dla drużyny z Mińska, karnego obronił Krzysztof Głasek.

O komentarz odnośnie spotkania poprosiliśmy strzelca 3 bramek, naszego napastnika.
Marcin Gędzielewski: W meczu przez 90 minut to my gramy lepiej i tworzymy sobie sytuacje. Niestety 3 bramki w 1 połowie padają po naszych prostych błędach, które nie powinny się wydarzyć. Widać, że ciężka praca wykonana w okresie przygotowawczym przynosi efekty. Do poprawy są tylko pewne szczegóły i za tydzień zaczynamy walkę o punkty w meczach ligowych.156991972_5026827110724759_5989827630942533755_o