AKTUALNOŚCIPrzegrana Dwójki z liderem
2021-04-22 Mazur II Karczew Aktualności

Przegrana Dwójki z liderem

Po dobrze rozpoczętym spotkaniu i bramce w 5 minucie z karnego Marcina Gędzielewskiego przegrywamy 1-3 w meczu z Bugiem Wyszków. Dwie z trzech bramek Bug strzela nam z podyktowanych rzutów karnych, a bramkę na 2-1 tracimy grając w chwilowym osłabieniu spowodowanym kontuzją.

Bug Wyszków 3-1 (1-1) Mazur II Karczew
Skład: Wojdasiewicz - Jobda (85.A.Piekut), Sobczak, Piskorz, Michalik - Sadowski żk (46.Skowroński/ 75. Ćwiek) - Kosior żk, Trzaskowski J. I (50. Wirtek) - Majchrzak, Gędzielewski, Staszczuk (60. Choim)

* W zespole zadebiutował Antek Piekut z rocznika 2003.

O komentarz meczowy poprosiliśmy dwóch zawodników Mazura II:

Bartłomiej Jobda:
Spotkanie zaczyna się dla nas idealnie, ponieważ w 5 minucie dostajemy szanse z rzutu karnego po zagraniu ręka. Wykorzystujemy sytuację zdobywając bramkę na 0:1 co daje nam pewności. Stwarzamy swoje sytuację, a przeciwnik zagraża nam tylko długimi piłkami za obrońców. W 42 minucie sędzia gwiżdże karnego dla gospodarzy, którego nie powinno być i niestety mamy 1:1. W drugiej połowie mamy swoje sytuację, ale to przeciwnik nas kara. Ostatecznie przegrywamy 3:1. Podnosimy głowy do góry i walczymy w kolejnym meczu.

Szymon Sobczak:
W pierwszej połowie nasza gra wyglądała bardzo poprawnie, co poskutkowało stworzeniem kilku dogodnych sytuacji i strzeleniem bramki. Pod koniec pierwszych czterdziestu pięciu minut, sędzia z nikomu bliżej nieznanych przyczyn podyktował karnego dla Bugu i do przerwy był remis. Po przerwie gospodarze przejęli inicjatywę i udokumentowali to kolejnymi dwiema bramkami.