AKTUALNOŚCIGrad straconych goli od Escoli
2021-04-30 Mazur Karczew Aktualności

Grad straconych goli od Escoli

Na koniec kwietnia Mazur doznał najwyższej porażki w tym sezonie Przegrał na wyjeździe z Escolą 1-5 (1-3). Po 40 minutach przegrywaliśmy 0-3. Trochę wcześniej z kontuzją boisko opuścił Bartosz Kozakiewicz. Honorowego gola do szatni, po faulu na Mateuszu Zawale,  zdobył z karnego Dominik Staluszka. W 1.połowie mieliśmy słupek (Staluszka) z wolnego i sytuację Raszki, który w 45' w sytuacji sam na sam uderzył nad bramką.

Niestety po przerwie Escola dołożyła jeszcze 2 trafienia wykorzustując błędy naszej defensywy. Mazur miał tylko sytuację Sebastiana Szczepaniaka, który uderzył z 7 metrów uderzył nad bramką.

Porażka z sąsiadem wtabeli zepchnęła nasz zespół na 8.miejsce, a przewaga nad strefą spadkową jest już minimalna. W środę kolejny wyjazd do mocnego Drukarza.

Ostatni raz w wymiarze 1-5 przegraliśmy 1.06.2019r.

Escola Varsovia - MAZUR 5-1 (3-1)
Gole: 20.Stanisławski, 33.Stachowicz, 39.,63.Odolak x2, 74.Bąk (k)  - 45.Staluszka (k,as. Zawal)

Mazur: Cybulko - M.Bakuła, Piekut 74żk, Zawal, Staluszka 50żk - Kozakiewicz (33.Chojecki),  Zembol - Szczepaniak, Bąk (57.Majchrzak), Kociszewski (46.Torrado) - Raszka (75.Wojtasik)

Sędzia: Jan Chmielak (Warszawa)