AKTUALNOŚCIKoszmar legionowskich kornerów
2021-05-01 Mazur II Karczew Aktualności

Koszmar legionowskich kornerów

Mazur II dwukrotnie doprowadzał do wyrównania, by ponownie je tracić po dobrze zagranych kornerach. Ostatecznie przegrał z Legionovią II  2-3 (1-1).

Już w 5 minucie meczu Legionovia objęła prowadzenie. Na odpowiedź rezerwistów nie musieliśmy jednak długo czekać. Minutę poźniej po składnej akcji Daniel Trzepałka dograł w pole karne i zamykający akcję Kacper Choim umieścił piłkę w bramce. Dalsza część meczu to kilka okazji z obu stron, lecz bez efektów w postaci bramek. Pierwsza połowa zakończyła się, więc remisem. Po przerwie Legionovia dwukrotnie obejmowała prowadzenie. Najpierw w 46 minucie po stałym fragmencie tracimy bramkę na 2-1, by w 54 minucie wyrównać za sprawą Michała Trzaskowskiego. Niestety 3 minuty później Legionovia kolejny raz obejmuje prowadzenie. Mimo kilku okazji nie udaje nam się odwrócić losów meczu.

Mazur II Karczew 2-3 (1-1) Legionovia II Legionowo

Skład: Wojdasiewicz - Trzepałka (80.Ćwiek), Sobczak, Piskorz, Michalik - Kosior, Trzaskowski J. I, Bakuła B. (62.Flis/90.Sadowski), Trzaskowski M., Gędzielewski, Choim (60.Ratajczak)