AKTUALNOŚCIU-12 Zwycięski bój z Championem!
2021-05-01 U-12 (2009) Aktualności

U-12 Zwycięski bój z Championem!

W drugim meczu wiosennego sezonu ligowego MZPN po bardzo trudnym meczu pokonujemy Szkołę Techniki Futbolu ,,Champion" Warszawa.

Pomimo ogromnej liczby znakomitych okazji długo nie mogliśmy uzyskać bezpiecznej przewagi bramkowej. Na przerwę schodziliśmy z minimalnym prowadzeniem 1:0. Wprawdzie kilka minut po wznowieniu gry udało się strzelić drugiego gola, ale wkrótce potem dwa błędy w defensywie spowodowały, że przeciwnicy wyrównali stan meczu. Decydujący głos należał jednak w tym dniu do zawodników Mazura i spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 3:2.