AKTUALNOŚCIU-12 Wygrana na inaugurację w Regucie!
2021-04-26 U-12 (2009) Aktualności

U-12 Wygrana na inaugurację w Regucie!

Po ponad 5 miesiącach przerwy wracamy do rozgrywek ligowych MZPN! Opóźniona o miesiąc runda wiosenna wreszcie została zainaugurowana i w ramach pierwotnie zaplanowanej 4. kolejki udaliśmy się do naszych dobrych znajomych z RKS Bór Regut.

Mecze na naturalnej nawierzchni w Regucie nigdy nie należały do łatwych i tak było również tym razem. Bardzo długo, bo przez więcej niż połowę meczu nie byliśmy w stanie potwierdzić bramkami naszej optycznej przewagi i na przerwę drużyny zeszły przy stanie 1:1. Dopiero w drugiej części meczu naszym zawodnikom udało się wykorzystać dwie z wielu dogodnych okazji i mecz zakończył się wynikiem 1:3.

Dziękujemy przeciwnikom za zaciętą rywalizację i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach. A przed nami mecze ligowe z pozostałymi zespołami z grupy, w tym te zaległe, których z powodu ograniczeń związanych z epidemią nie udało się rozegrać w terminie.