AKTUALNOŚCIWejście smoka Wojtasika na Kamionku!
2021-05-05 Mazur Karczew Aktualności

Wejście smoka Wojtasika na Kamionku!

W meczu z Drukarzem Mazur wystąpił bez kontuzjowanego Bartosza Kozakiewicza oraz Jakuba Piekuta pauzującego za kartki. Opaskę kapitańską przejął od niego powracający do składu Mateusz Pielak. Cieszy również powrót do środka pomocy Piotra Celińskiego.

• 2' próba z ostrego kąta Pielaka zablokowana przez obrońcę. Drukarz wyszedł z kontrą i strzał po ziemi obronił Cybulko.
  • 4' Korner rozegrany na krótko i strzał po ziemi obok naszej bramki.
  • 5' dośrodkowanie, strzał głową, ale Damian na posterunku.
  • 6' Staluszka z wolnego na wysokości pola karnego obok bramki.
  • 12' po strzale Kociszewskiego obrońca wybił piłkę z bramki.
  • 15' dośrodkowanie Pielaka przejął golkiper, a Szczepan za przypadkowe zderzenie z nim ukarany żółtą kartką.
  • 21' długie groźne podanie do napastnika przejął szybkim wyjściem Cybulko.
  • 23' z rożnego wrzucał Dominik, ale złapał bramkarz.
  • 24' kolejna kartka z tzw. kapelusza, bramkarz wybijał i trafił w Celińskiego, który został za to ukarany...
  • 25' po faulu na Bąku, Staluszka za mocno dośrodkował z wolnego.
  • 26' celny strzał rywali, piłka w rękach Damiana.
  • 27' rożny dla Drukarza, dośrodkowanie przeciął Bakuła.
  • 30' rożny dla Mazura, wrzutkę Staluszki głową wybił defensor.
  • 31' dobre podanie Pielaka do Szczepana, ale strzał Sebastiana zablokował obrońca.
  • 32' - powtórka z 30' głowa obrońcy przecina wrzutkę Domina.
  • 35' dośrodkowanie Staluszki obrońca wybił na róg.
  • 36' po kornerze piłkę przejął Bąk, ale bez efektu.
  • 38' kolejny korner, tym razem z narożnika Bakuła i Staluszka głową obok bramki.
  • 40' po faulu na Kociszewskim, wrzutka z wolnego Bakuły i Zawal z główki w słupek
  • 43' korner dla rywali, Cybulko czujnie przechwycił.
  • Do przerwy 0-0 - dwukrotnie zabrakło szczęścia

• 18:05 - start 2.połowy - Mazur bez zmian.
  • 51' dośrodkowanie Bakuły i Szczepaniak głową minimalnie obok bramki.
  • 52' znowu dorzucał Bakuła, ale piłkę przejął golkiper.
  • 60' strzał Raszki nad poprzeczką.
  • 61' ładna akcja Staluszki, po jego dośrodkowaniu Szczepan z 1.piłki ale obok bramki.
  • 62' rożny dla Drukarza, wybił Celiński
  • 65' po faulu na Bananie, Bakuła z wolnego obok bramki.
  • 72' Kociszewski w sytuacji sam na sam, sędzia odgwizdał spalonego, którego nie było! - kolejny błąd arbitra o takim samym nazwisku jak trener rywali (oczywiście to zbieżność :))
  • 75' kolejna dobra akcja Mazura, dośrodkował Kociszewski i w ostatniej chwili obrońca ubiegł Majchrzaka.
  • 78' z rożnego Bakuła i obrońca wybił na kolejny róg dla nas.
  • 79' tym razem Staluszka z rogu, bramkarz wybił pod nogi Celińskiego, ale Piotr strzelił niecelnie.
  • 80' Staluszka podał do Raszki, który strzelił z 14m obok bramki
  • 81' - WEJŚCIE SMOKA JANA! - Dośrodkowanie Kociszewskiego i Wojtasik chwilę po wejściu na plac z pierwszej piłki do siatki!
  • 84' strzał Staluszki zablokowany przez obrońcę.
  • 86' Cybulko złapał strzał rywala.
  • 89' Staluszka obok bramki.
  • Sędzia doliczył 3 minuty
  • KONIEC - Mamy to 1-0. Z Drukarzem nie graliśmy często w jednej lidze, ale to druga w historii  wygrana pierwszego zespołu w Parku Skaryszewskim, a pierwsza miała miejsce... 57 lat temu!

Drukarz Warszawa - MAZUR 0-1 (0-0)
Gole: 81.Wojtasik (as.Kociszewski)

Mazur: Cybulko - M.Bakuła, Zembol, Zawal, Staluszka  - Bąk, Celiński 24żk - Pielak (80.Wojtasik), Szczepaniak 15żk (66.Majchrzak), Kociszewski - Raszka (85.Chojecki)

Sędzia: Marcin Sokołowski (Siedlce)

Za pomoc w relacji MEGA DZIĘKI dla Pawła Walickiego.