AKTUALNOŚCIPo przerwie Wicher wywiał 2 punkty
2021-05-13 Mazur II Karczew Aktualności

Po przerwie Wicher wywiał 2 punkty

W kolejnym meczu LO Mazur zremisował 2-2 (2-0) z Wichrem Kobyłka. Przed przerwą gole zdobyli: z wolnego Torrado i Flis. Niestety rywale po zmianie stron doprowadzili do wyrównania.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Mazura. Już w 9' Brian Torrado ustawił piłkę na 20m i prezycyjnym strzałem otworzył wynik spotkania. Chwile później było już 2-0. Gędzielewski zagrał piłkę do Flisa, nasz skrzydłowy wprowadził ją w pole karne i umieścił w bramce. Tuż po przerwie, rywale w krótkim odstępie czasu strzelają dwie bramki tym samym doprowadzając do wyrównania. W końcówce spotkania podpopieczni trenera Tereszczyńskiego utrzymywali się dłużej przy piłce, tworzyli okazje, lecz żadna z nich nie zakończyła się golem. Od 83' Wicher grał w dziesiątkę.

Mazur II Karczew 2-2 (2-0) Wicher Kobyłka

Mazur: Anusiewicz - Trzepałka (65.Choim), Sobczak, Piskorz, Michalik - Chojecki (60.Kosior), Trzaskowski J. I (75.Sadowski), Gędzielewski (75.Staszczuk) - Flis (50.Wirtek), Majchrzak, Torrado

Bramki: 9. Torrado, 12. Flis (as. Gędzielewski)- 48. Boguszewski (Wicher), 53. Kamiński (Wicher)