AKTUALNOŚCIZwycięstwo U-18 z Wisłą Płock
2021-06-10 U-18 (2003) Aktualności

Zwycięstwo U-18 z Wisłą Płock

Juniorzy po raz kolejny odnoszą w tym sezonie zwycięstwo. Tym razem pokonali zespół Wisły Płock 2-1. Pomimo tego, że do przerwy to zespół z Płocka prowadził 1-0 to punkty dopisali nasi juniorzy.

Skład:
Wojdasiewicz- Warszton(Chojecki), Piekut(Witkowski), Kobza, Winnicki(Głowala)
- Niedziółka, Trzaskowski Sz., Jarzębowski(Jonsson) - Retmaniak(Bąk), Kamiński, Ratajczak(Brojek)

Bramki:
1-1 - Kamiński
2-1 - Głowala as. Witkowski

Pomeczowa wypowiedź:

Aleks Głowala -
W rewanżowym meczu z Wisłą Płock w grę wchodziło tylko zwycięstwo, potrzebowaliśmy trzech punktów aby utrzymać przewagę nad drugim w tabeli Zniczem, a fakt przegranej z Wisłą w pierwszym meczu jedynie nas napędzał i powodował że byliśmy głodni rewanżu. Pierwsza połowa była wyrównana natomiast zakończyła się wynikiem 0-1 dla Wisły; po przerwie dominowaliśmy zespół z Płocka co skutkowało zdobyciem przez nas dwóch bramek i ostatecznym zwycięstwie, lecz pomimo tego osobiście odczuwam niedosyt z powodu zmarnowanych szans, więc trzeba wynieść wnioski i być gotowym na następne spotkanie