AKTUALNOŚCIPodsumowanie rundy wiosennej Mazura
2021-07-06 Mazur Karczew Aktualności

Podsumowanie rundy wiosennej Mazura

W rundzie wiosennej 2020/21 IV Ligi wystapiło 21 piłkarzy. W zespole odnotowaliśmy 3 debiuty oraz powrót po przerwie Sebastiana Szczepaniaka. Po raz pierwszy w IV Lidze wystąpili: Brian Torrado oraz młodzi wychowankowie: Joachim Majchrzak i Adam Chojecki.

Dominik Staluszka zaliczył w tym sezonie komplet (2340) boiskowych minut!

Dominik wiosną do jesiennych 1350 dorzucił 990 minut wiosennych. Miejsca na podium pod tym kątem zajęli: Marcin Raszka (928) i Jakub Piekut (918). TUTAJ komplet statystyk!

Statystyczny skład Mazura wiosną wyglądał następująco:

---------------------------- Raszka ----------------------
Szczepaniak (Wojtasik) – Bąk (Majchrzak) - Kociszewski
------------- Celiński (Chojecki) – Zembol ----------------
- M.Bakuła (Pielak) – Piekut – Zawal (M.Trzaskowski) - Staluszka -
------------------------ Cybulko -------------------------

Zespół wiosną zdobył 18 bramek czyli średnio 1,64 na mecz. Stracił 20 (1,82 na mecz). W tabeli wiosny zajął 8.miejsce z 14 punktami.  Wygrał 4 razy, odnotował 3 remisy i doznał 5 porażek. Bolesna porażka to aż 1-5 z Escolą i 2-4 w Markach. Najwyższa wygrana to 6-2 z Ożarowianką.